Sigorta Haber / Sigorta Acente Isletmeciligi / 3580
.
.

  Ülkemizde sigorta bilincindeki artisa bagli olarak sigortacilik sektörünün ihtiyaç duydugu isgücü talebi nicelik ve nitelik yönünden önemli olmaktadir. Çünkü sigortacilik egitimi veren okullardan mezun olanlarin payi diger egitim alanlarindan mezun olanlarin payindan daha düsüktür. Bu nedenlerle sigorta sektörünün gerek nicelik gerekse nitelik yönünden uygun isgücü talebinin karsilanmasi amaciyla sürekli egitim programlari düzenlenmesi önem arz etmektedir. Bu program, mevcut egitim programlarinin yaninda, sektöre nitelikli isgücü saglama bakimindan katki saglamasi amaciyla planlanmistir. Bu programin uygulanmasiyla; Sigorta sektörünün ihtiyaç duydugu nitelikli isgücünün yetistirilmesine katkida bulunulmasi, Sektörde çalisanlara kendilerini gelistirme imkâni saglanmasi, Sigortacilik bilincinin yayginlastirilmasi, Finansal okuryazarligin artirilmasi amaçlanmaktadir. Son derece teknik bir konu olan ve büyük bir istihdam kapasitesine sahip olan sigortacilik sektöründe çalisan isgörenler, çogunlukla sigorta sirketlerinde çalisan teknik is gören, uzman, aktüer ve isletme isgöreni ile broker, acente, eksper, anlasmali hizmet verenler ve onarim servisleri gibi kuruluslarda çalisanlardan olusmaktadir. Bu program, daha sonra planlanmasi düsünülen ileri uzmanlik programlarinin ilk asamasidir. Bu ilk asama, sigortacilik mesleginde çalisan ya da çalismayi düsünen kisilerin bilmesi gereken temel konulari içerik olarak kapsayan üç ayri dersteki bilgilerden olusmaktadir.


  Tarih : 26.12.2019 İzlenme Sayısı : 35
Paylaş

MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International World Medasist International Sigorta ve Bes Medasist International Sektörel
www.newsfromturkey.tv www.sigortanet.tv www.turksektorel.net
www.travelassisturkey.com www.sigortaegitim.com  
www.medasist.com    
  Medasist International Business  
  Travel Assistance    
  Business Life    
  Education    

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Tv Platformu, www.sigortanet.tv portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Tv Platform, www.sigortanet.tv portal managers has no responsibility and bind.

Türkiye sektörler video - Allianz sigorta - Anadolu Hayat - Garanti Emeklilik - Anadolu sigorta - Sektörel Haberler - Sgk - Yapı Kredi Sigorta - Axa Sigorta - Ergo Sigorta
Medasist International © Copyright 2005
Sercan Vekiloğlu